Κεραυνός Θεσπρωτικού – Α.Ο. Πλαγιάς 0-2

Ο Α.Ο. Πλαγιάς πέρασε από το Θεσπρωτικό επικρατώντας 2-0 του Κεραυνού για την 8η αγωνιστική της Α΄ ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας.

Στο 7ο λεπτό ο Σπύρος Σταμουλάκης με πλασέ από κοντά έκανε το 0-1 για την ομάδα του Πέτρου Στρατή που ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Στο 67΄ ο Σπύρος Σταμουλάκης με πέναλτι πέτυχε το δεύτερο προσωπικό του γκολ στον αγώνα και διαμόρφωσε το τελικό 0-2.

Διαιτητής: Ζιώγας Αθ.

Βοηθοί: Κέφης – Ζιώγας Αλ.

Κεραυνός Θεσπρωτικού (Μάκης Ντόβας): Σπυράκος, Αθανασόπουλος, Βάσσιος, Ντάφλος, Παπαχρήστος, Κιτσαντάς (35΄ Γούλας), Ευθυμίου, Ναστούλης, Χαΐδος (63΄ Σιώρος), Ζήκας, Νίτσος.

Α.Ο. Πλαγιάς (Πέτρος Στρατής): Καταγής Γ., Παξινός Θ., Βερύκιος, Μαχαλιώτης, Κοκόλης Σ., Κοκόλης Χ. (75΄ Πετρούλης), Σταμουλάκης Γ., Σταμουλάκης Σ., Παξινός Α., Κυριακίδης, Μπουρδάρας.

πηγή: sportime24.gr